Ukupno: 203798

Autor: Ingrid Cindori, 18. 10. 2017.

U utorak, 17. listopada 2017. godine obilježili smo Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje kraćim prigodnim programom  te blagoslovom kruha i ostalih pekarskih proizvoda koje smo donijeli u školu. Za taj dan smo se pripremali raznim aktivnostima: krasnoslovom, crtežom i praktičnim radom. Ukrasili smo pano u predvorju škole te stolove jesenskim plodovima svih boja. Nakon blagoslova radosno smo dijelili i blagovali kruh.

Na ovaj način zahvaljujemo Bogu što nam je dao te plodove, ali i svima onima koji se trude da to bogatstvo boja, okusa i mirisa stigne na naše stolove.