Ukupno: 203789

Autor: Berislav Njegovec, 13. 6. 2017.

Učenici četvrtoga  razreda naše škole, zajedno sa svojom razrednicom i učiteljicom Jadrankom Hrg, boravili su u Školi u prirodi u trajanju od 5. 6. 2017. do 7. 6. 2017.

Ostvareni su svi ciljevi i zadaci predviđeni ovim vidom učenja i to u neposrednoj prirodnoj i društvenoj okolini primorskog krajolika.

U Školi u prirodi maksimalno su povezani sadržaji iz svih nastavnih predmeta, posebice Prirode i društva, Hrvatskog jezika, Likovne i Glazbene kulture, Vjeronauka, Njemačkog i Engleskog jezika i Tjelesne i zdravstvene kulture.

Druženje, tolerancija i prijateljstvo uz radne navike i samostalnost u radu, kao i svakodnevno vođenje brige o sebi nisu učenicima predstavljali problem, već su uživali brinući o sebi i pomažući prijateljima te svakim danom stjecali potrebno samopouzdanje.

Program i realizaciju Škole u prirodi, ostvarenu od strane Putničke agencije VARAŽDINTOURS iz Varaždina, učenici i učiteljice smatraju uspješnom, te se još jednom zahvaljuju svima koji su pomogli u realizaciji iste.

Za udoban smještaj i prehranu nesebično su brinuli djelatnici hotela „Slaven“.

Posebno pohvaljujemo profesionalnost vozača Dejana Malogorskog koji nas je sigurno i spretno vozio autobusom  i bio nam uvijek pri ruci kao i gospođu Jasminu Žerjav koja je bila naš vodič i uz čije smo stručno vodstvo mnogo toga naučili jer nas je na zanimljivi način vodila kroz našu Školu u prirodi te nam otkrivala mnoge pojedinosti krajolika, gradova i kulturno-povijesnih spomenika koje smo  posjetili i razgledali.

Sve što smo u Školi naučili, vidjeli, posjetili i razgledali, sve što smo doživjeli i iskusili pogledajte na našim fotografijama.