Ukupno: 205337

Autor: Berislav Njegovec, 5. 6. 2017.

Kao što smo već izvještavali, i ove su se godine učenici trećih razreda naše matične i područne škole natjecali na Otroškoj varnostnoj olimpijadi , koja se održala dvanaesti put.

Prednatjecanje je bilo organizirano u Cirkulanama 9. svibnja . Tamo se naša ekipa predstavila odličnim nastupom i osvojila treće mjesto. Time su osigurali mjesto u finalnom natjecanju.

Finale je održano 1. lipnja u Mariboru. Našu deseteročlanu ekipu na natjecanje pratili su svi učenici trećih razreda područne i matične škole te učenici prvog razreda iz PŠ iz Vrbna.

Bilo je vrlo uzbudljivo, baš kao što na natjecanju i treba biti.

Nakon četiri odigrane igre naši su učenici sakupili 380 bodova, što je bilo dovoljno za osvajanje 8. mjesta od ukupno dvadeset ekipa.