Ukupno: 203839

OBILJEŽAVANJE DANA SJEĆANJA NA ŽRTVU VUKOVARA - 18. 11. 2016. - PŠ Josipa Jedvaja Vrbno
Autor: Ingrid Cindori, 19. 11. 2016.

Zahvalni svim sudionicima obrane grada Vukovara, 25 godina nakon tragičnog događaja, baš na današnji dan, dostojanstveno i primjereno, krasnoslovom stihova, prigodnom prezentacijom te paljenjem svijeća i molitvom, obilježili smo Dan sjećanja na žrtvu Vukovara. Taj je grad simbol hrvatske slobode, ali i grob mnogih znanih i neznanih žrtvi. Minutom šutnje odali smo im počast.

U tišini te mislima usmjerenim na najveću žrtvu koju jedan čovjek može dati - svoj život - otišli smo križa u blizini crkve te zapalili svijeće i pomolili se za sve njih.