Ukupno: 205294

Učenici naše škole sudjelovali su na predmetnim natjecanjima.

Na županijskoj smotri LiDraNo 2014. sudjelovali su Tomislav Hlevnjak iz 8.c razeda i Veronika Sambol iz 6.a razreda čiji je rad ''Mieglo'' predložen za državnu razinu.

Našu ekipu na županijskom natjecanju iz tehničke kulture predstavljali su Kristijan Polančec, Igor Polančec, Emil Špac, Marino Sajko, Matija Hoćuršćak, Alen Frigula, Marko Češnjaj i Alen Hranj. Prva mjesta osvojili su Alen Frigula (automatika) i Marino Sajko (elektronika), Alen Hranj osvojio je drugo mjesto u kategoriji elektronika, dok je Emil Špac osvojio treće mjesto u kategoriji strojarske konstrukcije.

Također, sudjelovali smo na županijskom natjecanju iz engeskog jezika (Luka Šprem - 8.a), povijesti (Karla Huhoja - 7.a, Tomislav Hlevnjak - 8.c, Silvio Kostanjevec - 8.a), geografije (Tomislav Hlevnjak -  8.c i Lea Sajko - 6.a), biologije (Krunoslav Polancec - 7.c), informatike (Domagoj Hojsak i Luka Šprem - 8.a), matemaike (Kristina Jurić i Ivana Hranj - 4.a).

Na međuopćinskom natjecanju u malom nogometu za dječake 5. i 6. razreda održanom 11. 3. u dvorani OŠ Lepoglava ekipa naše škole osvojila je treće mjesto.

Za ovogodišnju smotru likovnih radova Lik-2014.  na županijskoj razini odabrano je 68 radova, među kojima su i radovi Tee Brlić iz 5.a razreda i Lee Sajko iz 6.a razreda naše škole.

Na međužupanijskom najtecanju iz vjeronauka ekipa naše škole osvojila je drugo mjesto.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima te im i dalje želimo mnogo uspjeha!